Choď na obsah Choď na menu
 


Benjamin

10. 11. 2014

1. kapitolazem.jpgsisa.jpgjurka.jpglili.jpg

benjamin.jpg

modra-ustava.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ahoj, volám sa Benjamin, toto je moja planéta N4 pomenovaná po Noemovi z planéty Zem. N4 sa nachádza v Modrej sústave. Ale pozor, nie je modrá, ale ružová, no každopádne to nie je podstatné. Vedľa nás je ešte jedna planéta. Volá sa Noem. Oni nám totiž ukradli názov, ale keďže je Noem o pol minoletra väčšia, teda aby ste vy ľudia chápali, je o pol milimetra väčšia, my sme museli našu planétu pomenovať N4. Potom tu sú ďalšie planéty, ako napríklad Ródeo, alebo Mí. Všetky planéty sú spojené mostom zo zlata. Ak chce niekto prejsť na inú planétu, musí povedať dôvod. Väčšinou nikoho nepúšťajú, takže sa ani nesnažte. Prečo? Preto lebo mosty strážia Anielo-roboti, sú aj zlí aj dobrí, no nevedia povedať áno. V programe majú len slovo NIE, takže ak poviete čokoľvek oni vám odpovedia NIE. No toto je príbeh o planéte N4 a nie o Modrej sústave, ktorá je vlastne ružová. Ako som už spomenul volám sa Benjamin, ale volajte ma Beny. Som bojovník! Už mám level 10, ešte 5 levelov a som víťaz v hre DOBY TO! Pochádzam z rasy Sedemdesiatka, pretože sa dožívame 70 týždňov a ja mam práve 13. Ostatné rasy sa dožívajú 80, alebo aj 100 týždňov. Ale nemyslite si, že 1 týždeň je ako ten váš, lebo u nás trvá 1 týždeň 1 svetelný rok. No každopádne vám poviem ako u nás prebieha bežný deň. A áno, rád hovorím každopádne. No, ale už by som mal začať... Každé ráno vstávam o 6:00, vraj je potom dlhší deň. Umývam si nohy a pravdaže aj uši. Potom sa idem naraňajkovať dobrej rybacej polievky. Vyvenčím svoju samicu pavúka. Volá sa Lili. Na obed si zjem vajíčka z Kravo-muža. Poobede sa idem prejsť na svojej kobyle jednorožca. No a večer si dám niečo sladké, ako sú oči mamuta. Hm.. Mňam! Okolo 22:00 idem spať. Takže takto prebieha bežný deň, teda aspoň prebiehal, dokým sme sa nezačali sťahovať. Odvtedy bolo všetko iné, moje uši boli celé červené a nohy sa mi začali triasť, v okamihu ako to mama povedala. Na ďalší deň sme sa začali pomaly baliť a mňa v tej chvíli napadla otázka. Utekal som za mamou a spýtal sa jej, prečo sa vlastne sťahujeme. Ona si len vzdychla, ale nakoniec začala rozprávať. Vraj na začiatku rasy Sedemdesiatka, ale aj iných rás sa písala zmluva a znela: Planéta Ródeo a Mí súhlasia, že v svetelnom roku 2014 si z vás väčšia planéta zoberie kúsok pevniny z menšej planéty. Obyvatelia čo tam žili, pôjdu pracovať do otroctva. Ďalej rozprávala že my sme vraj tiež podpísali takú istú zmluvu, no nie s Ródeo a Mí ale s planétou Noem. Ale čo ma veľmi potešilo bola veta, že nemusíme ísť pracovať do otroctva, ale sa len presťahujeme. A ako inak som sa ešte spýtal, že kam sa sťahujeme. Mama mi povedala, že si môžem vybrať, Zem alebo Noem. No keď povedala to slovo Zem, hneď som vykríkol, že chcem ísť bývať tam!! Ale hneď po tom ma napadlo, že to má jeden veľký háčik. A tak som zas vykríkol, až mama skoro ohluchla, keď počula že to je prísne zakázané. Vraj ona to vie a vie aj to ako sa tam dostaneme. No keď som sa jej spýtal ako, povedala že uvidím a odišla.

Tvorba: Vera-blog

Nekopírovať! Moja tvorba!!!!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

What is a sturdy blood stress

(Anuasuaniogivy, 8. 8. 2018 9:06)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/pharmacie-online-cialis/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(AlbertRer, 21. 6. 2018 8:13)

The prostate related is an essential portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections received from other regions of the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to consider to make certain a wholesome prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to opt for prostate examination one or more times annually.

 

 

Portrét


Posledné fotografie


Kontakt

Mail list
Archív

Kalendár
<< august / 2021 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 50282
Mesiac: 884
Deň: 35